Polisy ochrony prawnej
Od czego może chronić polisa ochrony prawnej ?
Ubezpieczenie ochrony prawnej dotyczy różnych dziedzin naszego życia. Począwszy od ubezpieczenia prawnych konsekwencji zdarzeń związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu, poprzez ochronę prawną w zakresie prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa opiekuńczego i cywilnego – zdarzeń, które dotyczą życia prywatnego osoby ubezpieczonej i jego najbliższych – a skończywszy na ochronie w zakresie spraw związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Ochroną ubezpieczeniową objęte są wszelkie koszty związane z obroną prawną. Zawiera się w nich zarówno porada prawna, jak również organizacja i zwrot kosztów usługi prawnej – wynagrodzenie adwokata, koszty sądowe, koszty postępowanie egzekucyjnego, notarialne i koszty ewentualnych opinii rzeczoznawców.

Co więcej zgłaszając szkodę, która każdorazowo jest oceniana przez ubezpieczyciela pod względem szansy korzystnego dla ubezpieczonego jej załatwienia, możemy liczyć także na rekomendację adwokata, który będzie mógł nas reprezentować.


Skorzystaj z usług naszego biura i dołącz do zadowolonych klientów.

ul. T. Kościuszki 26
09-300 Żuromin

514 812 288
731 306 106
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia
pn-pt: 8:oo – 16:oo
sob: 9:oo – 13:oo